Přihlásit se k odběru akčních nabídek

a novinek.Vyplňte prosím výše Váš E-mail

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Hospodářská zvířata

Výhody krmných směsí Sehnoutek a synové

Díky vysoké kvalitě našich produktů dnes patříme mezi největší výrobce krmných směsí pro domácí a hospodářská zvířata v ČR. Naši zákazníci oceňují především vysoký obsah vitamínů a nutriční vyváženost krmiv, které výrazně přispějí ke zdraví a vývoji i vašich zvířat. Navíc jsou naše krmné směsi výjimečné svojí dlouhou trvanlivostí a nízkou náročností na skladování.

Krmné směsi Sehnoutek – tradice od roku 1991

Vsaďte na ověřenou kvalitu a dopřejte svým zvířatům plnohodnotnou a vyváženou stravu v podobě krmných směsí od společnosti Sehnoutek a synové. Vyrábíme přes 80 druhů krmných směsí pro domácí a hospodářská zvířata. Vy tak máte příležitost získat kvalitní krmiva, která jsou vyrobena s maximální pečlivostí, podle tradičních receptur a výhradně z prémiových surovin.

Řadit podle 
Výrobce  

AMIVIT králík 1000 ml

naše cena 125 KčAMIVIT králík 500 ml

naše cena 85 KčEmanox PMX přírodní 1000ml

naše cena 1 669 KčEmanox PMX přírodní 50ml

naše cena 169 Kč
naše cena 139 KčKladívkový šrotovník

naše cena 4 790 Kč

novinka


Mikros králík 1 kg

naše cena 53 KčNutri Mix králík 1kg

naše cena 49 KčOPTIMIN králík 500 ml

naše cena 70 KčRABITIN králík 1000ml

naše cena 230 KčRABITIN králík 500 ml

naše cena 125 KčSměs pro králíky KKV 10kg

naše cena 115 Kč

Směs pro kuřice K3 10kg

naše cena 139 KčSměs pro nosnice N2 10kg

naše cena 129 Kč


Počátky historie ryze české obchodně-výrobní společnosti Sehnoutek a synové v. o. s. z Volče u Lázní Bohdaneč lze datovat již od roku 1991,

kdy vznikla firma zabývající se výrobou krmných směsí pro králíky, které byly z převážné většiny určeny pro vlastní velkochov. Po dvou letech jsme se rozhodli plně se zabývat – v Čechách více méně novým výrobním oborem - výrobou krmných směsí.

Za toto období se nám podařilo stát se jedním z předních českých výrobců krmných směsí pro domácí a hospodářská zvířata. Naše produkty zajišťují kvalitní výživu ve všech etapách života těchto zvířat, která je kompletní a vyvážená, složená z vysoce kvalitních surovin zohledňující specifika jednotlivých období vývoje.

Dynamický rozvoj společnosti nastal v letech 1996-2001, kdy budujeme novou výrobní halu, kterou uvádíme v roce 2002 do provozu, a tím zvyšujeme výrobní kapacity a skladovací prostory společnosti. Tato výrobní hala je neustále modernizována tak, abychom zvyšovali kvalitu našich výrobků a vyhověli všem požadavkům našich odběratelů.

V současné době vyrábíme cca 80 druhů krmných a minerálně vitamínových směsí pro nejrůznější druhy zvířat a výrobu dále rozšiřujeme.

Připravujeme se na zavedení systému jakosti kvality ISO 9001.