Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O nás

 

 

Vztah k oboru,který je mi koníčkem i povoláním naznačuje i moje původní profese zootechnika.Od dětství jsem se aktivně zabýval akvaristikou a proto v době,když už nebylo možné se vystudovanou profesí uživit,volil jsem právě otevření ZOOPRODEJNY.

Podnikat jsem začal v červnu 1994 v provizorních prostorách ,ale brzké zvýšení poptávky a stále se rozšiřující sortiment zboží mě vedl k vybudování současné prodejny Aqua-centrum v Dukelské ulici v Podbořanech.Mezi další plány patří přestěhování prodejny do vlastních prostor taktéž v Dukelské ulici,kde by měla vzniknout prodejna daleko větší a mohli bychom Vám nabídnout služby v daleko větším sortimentu a na vyšší úrovni,než je tomu doposud.Rozšířit plánujeme i sortiment internetového obchodu.

Naše rodinná firma nabízí vše od A do Z,co si jen můžete pro psy,kočky,exotické ptactvo,akvarijní a terarijní živočichy představit.Zabýváme se výkupem,prodejem,ale i poradenskou činností.

Ten kdo se podobnou činností zabývá,dobře ví,že pracovní doba zde prakticky neexistuje a že zvířata pracovní dny ani svátky nerozlišují.Je proto samozřejmostí,že v tomto oboru můžete uspět jedině v případě,že toto vše akceptujete.

Nosným programem našich kamených obchodů a internetového obchodu zoo-krmiva.cz je kvalitní premiové a superprémivé krmivo pro psy a kočky za dostupné ceny.Prodej akvarijních ryb,terarijních živočichů,hlodavců a exotů.

Uvítáme jakékoliv připomínky či náměty na zlepšení naší činnosti.

 

Přejeme Vám příjemné nakupování a hlavně spokojenost s našimi službami,pro kterou uděláme vše.

 

 

Jiří Zoul      

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz